MENU
D

Dzisiejszy wpis będzie dość krótki – podobnie do czasu przygotowań do ślubu przez Justynę i Herberta. Można zorganizować super ślub i wesele w niecałe pół roku? Można! I powiem Wam, że w ogóle nie było widać tego, że było to wesele na ostatnią chwilę. Tak naprawdę nie ma to większego znaczenia, bo liczą się słowa przysięgi i dobra zabawa. A ilość poświęconego czasu na przygotowania to zawsze sprawa indywidualna – nie ma rozwiązania lepszego lub gorszego. Każdy musi dobrać rozwiązanie pod siebie, by czuć się jak najlepiej podczas organizacji i nie stresować się upływającym czasem.

Młodzi postanowili pojechać na swój ślub ich Fiatem 126p. Mając taką perełkę polskiej motoryzacji, nie mogłoby być inaczej! Cudownie wyglądali, mknąc przez okoliczne wioski z kolorowymi balonami, które po drodze pofrunęły w niebo.

Justyna i Herbert postanowili, że chcą zrobić sesję plenerową w dniu ślubu, dlatego gdy nadeszła odpowiednia pora i słońce dawało przyjemnie ciepłe kolory, zabrałem ich na krótki spacer, po czym wróciliśmy na pierwszy taniec i zabawę weselną, a Zielony Zakątek tego dnia huczał do rana!

Wesele Zielony Zakątek w miejscowości Susk Stary pod Ostrołęką
https://www.zielonyzakatek.net/
https://www.facebook.com/zielonyzakateksuskstary/

Comments
Add Your Comment

CLOSE MENU