MENU
D

Dziewiętnastowieczny dworek Villa Julianna w Piasecznie to piękne, jasne wnętrze. Część przeznaczona dla gości jest oszklona, a dodatkowe pnącza na ścianach tworzą urokliwą oranżerię. Kamila i Sławek zaprosili mnie bym uczestniczył w ich pięknym dniu i zrobił im pamiątkę, która zostanie z nimi już na zawsze.

First look w Villa Julianna

Już podczas naszego pierwszego spotkania wiedziałem, że ślub będzie niezwykły i pełen radosnej atmosfery. Młodzi mogli przygotować się na miejscu wesela, ale postanowili wybrać miejsca bardziej sentymentalne i do Villi Julianna przyjechali dopiero na swój first look. Ładne otoczenie pośród zieleni jest idealne na spotkanie w odosobnieniu, co oczywiście postanowiliśmy wykorzystać.

Zabawę czas zacząć!

Następnie udaliśmy się na ceremonię w Kościele św. Katarzyny na Ursynowie, by szybko potem wrócić na miejsce wesela, gdzie goście bawili się kapitalnie! Zobaczcie zdjęcia, bo tyle się działo – w ogrodzie, przy stołach i na sali. To był pracowity dzień, ponieważ nie było chwili odpoczynku! Wielką zasługą tak dobrej zabawy był team DJ-saksofon – niezwykli Michał Marat i Łukasz Ludwicki. Spotkałem się z tą ekipą już po raz drugi i stwierdzam, że o lepszą oprawę muzyczną ciężko, a piszę to z pozycji osoby doświadczonej w weselach.

Spotkanie na przekazanie zdjęć, czy na ciasto?

Spotkaliśmy się jeszcze raz po weselu. Przyjechałem wręczyć im paczkę ze wspomnieniami i oglądając zdjęcia najmocniej wspominali moment ich spotkania w Villi Julianna przed ślubem. Słysząc to przekonałem się po raz kolejny, że first look w odosobnieniu ma wielką moc i warto go zaaranżować w jakimś ustronnym miejscu, gdzie możecie mieć tę chwilę tylko dla siebie. Na nasze spotkanie Kamila upiekła ciasto, którego jeszcze dodatkowy kawałek zabrałem do domu w pojemniku. Oznacza to, że będę musiał go zwrócić, ale jak powiedziała Kamila – będzie okazja, by znowu się spotkać 🙂

Wesele: Villa Park Julianna

Ślub: Kościół św. Katarzyny w Warszawie

Suknia Ślubna: Viola Piekut

Buty: Berwick

DJ: Michał Marat

Saksofon: Łukasz Ludwicki

Dekoracje/bukiet ślubny: Floral Heaven

Comments

Perfect. Thank you.

Add Your Comment

CLOSE MENU