MENU
T

Tym razem chciałbym Was zaprosić na obejrzenie relacji z wesela w miejscu Stodoła Czereśniowy Sad. Jest to nowe miejsce na mapie województwa mazowieckiego, które oferuje klimatyczną przestrzeń dla osób szukających klimatów rustykalnych oraz boho.

Stodoła Czereśniowy Sad – przygotowania oraz wesele

Warto wspomnieć, że nasze wrześniowe wesele było pierwszą, a zarazem ostatnią uroczystością weselną organizowaną w tym miejscu w 2019. Marzena i Damian rezerwując salę niecały rok wcześniej musieli zaufać wizji dziewczynom prowadzącym to miejsce, gdyż większość rzeczy była wtedy tylko w planach, a sama stodoła zupełnie nie przygotowana. Ostatecznie wyszło przepięknie! I należą się duże brawa, że tak szybko udało się uwinąć z remontem miejsca, bo w ogóle nie widać, że chwilę wcześniej zostało skończone. Dla Młodych oraz gości udostępnionych jest kilka pokoi, więc kilkanaście najbliższych osób może tam spać, a Młoda para ma możliwość przygotowywać się na miejscu.

Strasznie lubię, gdy najbliżsi mają możliwość pomagania w przygotowaniach sali do wieczornej uroczystości. To powoduje, że cała impreza ma jeszcze większy wymiar osobisty, kiedy najbliżsi mogą udekorować choć jedną rzecz.

Stodoła Czereśniowy Sad jest położona w samym centrum otaczającej przyrody, a w szczególności czereśniowego sadu – to nie trudno było zgadnąć 🙂 Niestety owoców we wrześniu już nie ma, więc nie mieliśmy okazji skorzystać, ale sama ścieżka, otoczenie drzew i pól robią wystarczające wrażenie.

Klimat oraz first look

Cały dzień przebiegał w atmosferze radości, uśmiechów i otoczenia bliskimi przyjaciółmi. To wpłynęło na charakter zdjęć, bo nie ma tu miejsca na nostalgiczne, czy spokojne, stonowane kadry. Z resztą sami Młodzi przyznali, że chcą, by ten dzień został zapamiętany w taki sposób, jakimi oni są na codzień. Jest wiele radości i setki różnych uśmiechów Panny Młodej. Pamiętajcie, że nie zawsze trzeba robić nostalgiczne ujęcia. Zdjęcia mają przede wszystkim oddawać Wasze charaktery i mocno zwracam uwagę, by tak było.

Ślub w Kościele Przemienienia Pańskiego w Boglewicach oraz powrót do stodoły

Ślub odbył się w okolicznym kościele w miejscowości, w której wychował się Pan Młody. Ceremonia odbyła się w radosnym klimacie, nie było widać stresu podczas przysięgi, chociaż wspominali, że mimo wszystko trochę się stresowali. Nie wierzę 🙂

Stodoła Czereśniowy Sad – wesele

Zanim wróciliśmy do stodoły, to już było ciemno. Dodawało to jednak klimatu, bo dziedziniec jest ładnie oświetlony girlandami z żarówkami. Jedynie było nieco chłodno, ale nawet na tę okoliczność stodoła jest przygotowana, bo i na salę, i na parkiet skierowane są dwie nagrzewnice, które dawały wystarczająco ciepła. A jak tylko zaczęła się impreza, to Dj Jegomość rozpalił cały parkiet!

A zgadnijcie, kto jest na ostatnim zdjęciu?! 🙂

Wesele: Stodoła Czereśniowy Sad

Kościół Przemienienia Pańskiego w Boglewicach

Suknia: Karolina Twardowska

Wystrój sali / oprawa roślinna: W roślinach

DJ: DJ Jegomość

Ekipa video: Piotr Gromek Thunder Cloud

A jeśli chcielibyście obejrzeć inne wesele w podobnym stylu, to zapraszam tutaj

Tradycyjnie polecam z muzyką:

Comments
Add Your Comment

CLOSE MENU