MENU
T

Tym razem chciałbym Was zaprosić na obejrzenie relacji z wesela w miejscu Stodoła Czereśniowy Sad. Jest to nowe miejsce na mapie województwa mazowieckiego, które oferuje klimatyczną przestrzeń dla osób szukających klimatów rustykalnych oraz boho.

Stodoła Czereśniowy Sad – przygotowania oraz wesele

Warto wspomnieć, że nasze wrześniowe wesele było pierwszą, a zarazem ostatnią uroczystością weselną organizowaną w tym miejscu w 2019. Marzena i Damian rezerwując salę niecały rok wcześniej musieli zaufać wizji dziewczynom prowadzącym to miejsce, gdyż większość rzeczy była wtedy tylko w planach, a sama stodoła zupełnie nie przygotowana. Ostatecznie wyszło przepięknie! I należą się duże brawa, że tak szybko udało się uwinąć z remontem miejsca, bo w ogóle nie widać, że chwilę wcześniej zostało skończone. Młodzi oraz gości mają udostępnione kilka pokoi. Kilkanaście najbliższych osób może spać na miejscu. Dużym plusem jest to, że Młoda para miała możliwość przygotowywać się na miejscu.

Strasznie lubię, gdy najbliżsi mają możliwość pomagania w przygotowaniach sali. To powoduje, że cała impreza ma jeszcze większy wymiar osobisty.

Stodoła Czereśniowy Sad jest położona w samym centrum otaczającej przyrody, a sam dojazd przebiega przez sad czereśniowych drzewek – to nie trudno było zgadnąć 🙂 Niestety owoców we wrześniu już nie ma, więc nie mieliśmy okazji skorzystać, ale sama ścieżka, otoczenie drzew i pól robią wystarczające wrażenie.

Klimat oraz first look

Cały dzień przebiegał w atmosferze radości, uśmiechów i otoczenia bliskimi przyjaciółmi. To wpłynęło na charakter zdjęć, bo nie ma tu miejsca na nostalgiczne, czy spokojne, stonowane kadry. Z resztą sami Młodzi przyznali, że chcą, by ten dzień został zapamiętany w taki sposób, jakimi oni są na codzień. Jest wiele radości i setki różnych uśmiechów Panny Młodej. Pamiętajcie, że nie zawsze trzeba robić nostalgiczne ujęcia. Zdjęcia mają przede wszystkim oddawać Wasze charaktery i mocno zwracam uwagę, by tak było.

Ślub w Kościele Przemienienia Pańskiego w Boglewicach oraz powrót do stodoły

Ślub odbył się w okolicznym kościele w miejscowości, w której wychował się Pan Młody. Ceremonia odbyła się w radosnym klimacie, nie było widać stresu podczas przysięgi, chociaż wspominali, że mimo wszystko trochę się stresowali. Nie wierzę 🙂

Stodoła Czereśniowy Sad – wesele

Zanim wróciliśmy do stodoły, to już było ciemno. Dodawało to jednak klimatu, bo dziedziniec jest ładnie oświetlony girlandami z żarówkami. Jedynie było nieco chłodno, ale nawet na tę okoliczność stodoła jest przygotowana, bo i na salę, i na parkiet skierowane są dwie nagrzewnice, które dawały wystarczająco ciepła. A jak tylko zaczęła się impreza, to Dj Jegomość rozpalił cały parkiet!

A zgadnijcie, kto jest na ostatnim zdjęciu?! 🙂

Wesele: Stodoła Czereśniowy Sad

Kościół Przemienienia Pańskiego w Boglewicach

Suknia: Karolina Twardowska

Wystrój sali / oprawa roślinna: W roślinach

DJ: DJ Jegomość

Ekipa video: Piotr Gromek Thunder Cloud

A jeśli chcielibyście obejrzeć inne wesele w podobnym stylu, to zapraszam tutaj

Tradycyjnie polecam z muzyką:

Comments
Add Your Comment

CLOSE MENU