MENU
B

Bardzo lubię, gdy trafia mi się sesja narzeczeńska w górach. Pewnie dlatego, że lubię góry 🙂 Kasia i Krzysiek postanowili spędzić kilka dni w moich rodzinnych stronach, więc postanowiliśmy to wykorzystać. Ja mogłem odwiedzić rodzinę oraz spotkać się z moją parą, która w przyszłym roku bierze swój ślub. Tego dnia mieliśmy miły spacer, oczywiście z przygodami, bo Kasia zgubiła telefon, ale o tym dowiedzieliśmy się dopiero przy samochodzie, gdzie się rozstawaliśmy. Szczęśliwie został odnaleziony przez pewną panią i wszystko skończyło się dobrze.

Dlaczego sesja narzeczeńska w górach to dobry pomysł?

Pomyślcie sobie, że jest to okazja, by zafundować sobie dzień albo nawet kilka dni tylko dla siebie. Dodatkowo w otoczeniu pięknej natury, gdzie jest cisza, spokój i piękne widoki. Wszystkie te elementy wpływają na nasze samopoczucie i miłe wspomnienia. Jest to dobra okazja, by wybrać się na spacer z fotografem, pozwoli Wam przywieźć piękną pamiątkę z takiego wypoczynku. Wtedy ten wyjazd nie będzie kolejnym z wielu, tylko tym mocno zapamiętanym. Z różnych względów. Na pewno będziecie się zastanawiali, jak się ubrać, jak się zachowywać, co robić? Czy wyjdziemy dobrze? To są normalne obawy, które szybko mijają, gdy zaczynamy sobie spacerować – na luzie, jak kompani podróży. A gdy zobaczycie zdjęcia, wszystkie te wspomnienia powrócą i przywołają wiele miłych wspomnień.

Jak się przygotować do sesji w górach

Wszystko zależy od wybranego miejsca oraz pogody. Warto pomyśleć o wygodnym obuwiu lub na nawet bardziej trekkingowym, jeśli na trasie mogą się zdarzyć kamienie. Niezależnie od pogody, zawsze warto mieć plecaku jakiś softshsell lub kurtkę przeciwdeszczową lub przeciwwiatrową. Wysoko w górach pogoda jest bardzo zmienna i mogą się pojawić przelotne deszcze. Plan takiej sesji najlepiej skonsultować się ze mną, na pewno ustalimy szczegółowy plan takiej wyprawy. Zawsze należy się odpowiednio przygotować – niezależnie, czy jest to sesja w grach, czy tylko trekking.

Zapraszam do włączenia sobie muzyki i obejrzenia zapisu naszego spotkania 🙂

Comments
Add Your Comment

CLOSE MENU