MENU

Zapraszam Was do skrótu z pięknego wesela w Szklarni na terenie Pałac Mała Wieś. Uroczystość była polsko-chorwacka, co było bardzo ciekawym doświadczeniem. 

Samo miejsce znajduje się na terenie Pałacu Mała Wieś, który otoczony jest pięknym parkiem w stylu francuskim. Dodatkowym atutem miejsca jest możliwość zorganizowania ceremonii kościelnej w pobliskiej kaplicy lub w plenerze w pięknej Gloriecie. Kliknij po szczegóły. Ta druga opcja jest rzadko spotykana, gdyż możliwa jedynie w miejscu poświęconym, a takie miejsce właśnie się tu znajduje. 

Wesele w Szklarni Pałac Mała Wieś

Para Młoda zdecydowała się na zorganizowanie wesela w Szklarni położonej obok parku oraz stawu, z którego w czerwcu dochodzi rechot żab, co jest dość urokliwym dodatkiem. Ślub cywilny odbył się w plenerze obok szklarni. 

Szklarnia Pałac Mała Wieś jest idealna do kameralnych uroczystości, na dzisiejszym wydarzeniu było 71 gości i sala była wypełniona idealnie. Na sam koniec skorzystaliśmy z fajerwerków, które prawdopodobnie były wystrzelone z innego wydarzenia w Pałacu. Nie zastanawialiśmy się długo i wykorzystaliśmy okazję do zrobienia kilku zdjęć na koniec.

Zapraszam Was na krótką relację 🙂

Lista wykonawców:

Miejsce: Szklarnia Pałac Mała Wieś 

Fotograf: Kamilkorczynski.com 

Video: Moonlit Films 

DJ: Pestana Events 

Dekoracje/bukiet: Dekorujemy

Suknia: Nicole Milano

Tort: Słodki Duet

Comments
Add Your Comment

CLOSE MENU