MENU

Parę słów o mnie

Cześć, mam na imię Kamil i bardzo mi miło, że dotarliście tutaj chcąc się czegoś o mnie dowiedzieć. Na co dzień mieszkam w Warszawie, ale zawsze z sentymentem wracam w rodzinne strony - do Wałbrzycha i Wrocławia. Wierzę w dobro i w to, że powraca - tak jak karma :)
Lubię zapach książek (a ostatnio czytam na kindlu!-no cóż, ułatwia podróżowanie ;) oraz Chai Masala.
Lubię rośliny i nasza kolekcja nieustannie rośnie - aktualnie szesnaście egzemplarzy domowej dżungli :)
Jestem fanem wszystkiego, co jest vintage - muzyka, film, wnętrza, które można określić jako stare, dają mi wiele radości.
Uwielbiam podróże - małe i duże. Fascynuje mnie przyroda i architektura każdego miejsca. Z każdej wyprawy przywożę worek pamiątek.
Jedna z moich Panien Młodych prowadzi bloga, na którym znalazł się zapis naszej rozmowy o fotografii, o ślubach. Jeśli ktoś z Was jest chętny dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, to odsyłam do tej rozmowy poniżej:

Goniec Instynktu rozmowa
Decorative Image

O fotografii

czyli moja filozofia i jak pracuję

Fotografia towarzyszy mi już dość długo i tak już ze mną zostanie. Kilka lat temu odkryłem, że najbardziej fascynuje mnie reportaż, dokumentowanie otaczającego świata i ludzi. Stąd powstała pasja do fotografowania ślubów. Każdy jest inny, ale każdy ma wiele emocji i pięknych chwil. Emocje i naturalność. To są elementy wpływające na ponadczasowość fotografii. Dzięki temu nawet za kilkanaście lat będziecie z przyjemnością wracali do swoich zdjęć. Planujecie ślub naturalny, rustykalny, boho czy tradycyjny? Każdy z nich jest piękny, pełen głębokich emocji. Jeśli chcecie ze mną stworzyć wspólną historię, użyjcie proszę formularza kontaktowego. Umówmy się na kawę lub Skype, jeśli jesteście z daleka. Trzymajcie się i do zobaczenia!

Decorative Image

CLOSE MENU