MENU

Parę słów o mnie

Cześć, mam na imię Kamil i bardzo mi miło, że dotarliście tutaj chcąc się czegoś o mnie dowiedzieć.
Na co dzień mieszkam w Warszawie, ale moje serce leży w górach, dokąd wracam, kiedy tylko mogę. Pochodzę z Wałbrzycha i najbliższe są mi Karkonosze, ale właściwie każdy element natury daje mi wiele radości.
Lubię zapach książek oraz Chai Masala.
Lubię rośliny, ale nie potrafię ich pilnować, dlatego hoduję w słoju kawałek lasu.
Jestem fanem wszystkiego, co jest vintage. Dlatego muzyka, film, wnętrza, które można określić jako stare, dają mi wiele radości.
Spokój odnajduję w rodzinie i przyjaciołach.
Uwielbiam podróże - małe i duże. Fascynuje mnie przyroda i architektura każdego miejsca. Z każdej wyprawy przywożę worek pamiątek.
Decorative Image

O fotografii

czyli moja filozofia i jak pracuję

Fotografia towarzyszy mi już dość długo i tak już ze mną zostanie. Kilka lat temu odkryłem, że najbardziej fascynuje mnie reportaż, dlatego wielką radość czerpię z fotografowania ślubów. Każdy jest inny, ale każdy ma wiele emocji i pięknych chwil. Emocje i naturalność. To są elementy wpływające na ponadczasowość fotografii. Dzięki temu nawet za kilkanaście lat będziecie z przyjemnością wracali do swoich zdjęć. Planujecie ślub naturalny, rustykalny, boho czy tradycyjny? Każdy z nich jest piękny, pełen głębokich emocji. Jeśli czujecie, że nadajemy na podobnych falach, to napiszcie do mnie. Chętnie opowiem Waszą historię.

Decorative Image

CLOSE MENU