MENU
C

Czasami trafiam na ludzi, z którymi rozumiemy się bez słów. Tak było w tym przypadku, ponieważ już nasze pierwsze spotkanie było wypełnione po brzegi klimatem nadchodzącego wesela. Dzięki temu wiedziałem, czego się spodziewać. Mimo tego wesele okazało się być jeszcze lepsze, bo dekoracje i nastrój to jedno, a i tak najważniejsi są ludzie. Muszę przyznać, że było to bardzo emocjonalne i ekspresyjne wesele. Z resztą najlepiej będzie, jak przekonacie się sami. Zachęcam do obejrzenia do samego końca. W międzyczasie możecie zapoznać się z naszym wcześniejszym spotkaniem podczas ich sesji narzeczeńskiej. Zapraszam na relację z Celinka – wesele, które Młodzi zorganizowanli w stylu boho.

Wesele w stylu slow w stodole Celinka

Wesele zostało zorganizowane na dolnym śląsku niedaleko trasy S8 w stronę Ostrzeszowa w miejscowości Kochłowy. Dojazd do Celinki wiedzie malowniczą trasą przez piękne pola i lasy, więc zbliżając się do miejsca przeznaczenia, łapiemy powoli klimat. Po drodze miałem ochotę co chwilę wysiąść z auta i robić zdjęcia, ale niestety czas gonił. Na miejscu wita nas piękna stodoła wraz z pozostałą wiejską zabudową, która została przekształcona na miejsce weselne. Młodzi mieli możliwość przygotowywać się na miejscu w osobnych budynkach, by potem spotkać się na małym wzgórku w ustronnym miejscu, gdzie był ich first look.

Ślub w drewnianym kościele Świętego Mikołaja w Parzynowie

Jak ja lubię te małe, drewniane kościoły. Za to ciepłe, drewniane wnętrze, za światło, jakie tam wpada przez okna witrażowe! Tym razem warunki dopisały. Były też momenty radości i wzruszenia, w których mi samemu było czasami ciężko się nie rozkleić ze szczęścia. Znacie to uczucie, kiedy coś nie dotyka Was bezpośrednio, ale patrzenie na czyjeś emocje powoduje, że w środku zaczyna się robić miękko? Tak było.

Wesele w stylu boho na dolnym śląsku

Klimat, atmosfera, emocje to najlepsze słowa opisujące poniższe wesele. Dawno nie spotkałem tak dobrych, cieszących się małymi rzeczami i wzruszających tym, co widzą i słyszą. Dominika i Jacek to wspaniali ludzie i cieszę się, że mogłem uczestniczyć w ich pięknym dniu.

Przygotowania / wesele: Celinka Kochłowy

Ślub: Kościół św. Mikołaja w Parzynowie

Suknia Ślubna: Rue de Seine

Buty: Berwick

Zespół: Rakiety Cover Band

Dekoracje/bukiet ślubny: Pracownia na Poddaszu

Zapraszam z muzyką, która bardzo pasuje klimatem do tego dnia 🙂

Comments
Add Your Comment

CLOSE MENU